Mean Well APV-16-24 LED Voeding 16.08W 24V 0.67A IP42 Schakelvoeding CV
Mean Well APV-16-24 LED Voeding 16.08W 24V 0.67A IP42 Schakelvoeding CV
€ 5,96
% € 7,95 (25.03% bespaard)31 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4330
Mean Well APV-16-24 - Constante spanningsvoeding voor LED-verlichting
- Bijzonder geschikt voor LED strips
- Beschermingsklasse IP42 - beschermd tegen vreemde voorwerpen en waterdruppels, gebruik binnenshuis aanbevolen of in ruimtes waar geen hoge water- en stofbestendigheid nodig is
- Stabiele kunststof behuizing met bevestigingsogen
- Beschermd tegen kortsluiting, overspanning, overbelasting
- Universele AC-ingang
- Vermogen 16 Watt
- Aansluiting via draden
- Afmetingen: 77x40x29 mm (LxBxH)
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well APV-16-24 LED Voeding 16.08W 24V 0.67A IP42 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 50000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -40 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | grijs |
| Beschermingsgraad (IP): | IP42 |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Energieverbruik: | 16,08 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Framekleur: | grijs |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,104 kg |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,12345 kg |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 70 °C |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Productbreedte: | 40 mm |
| Producthoogte: | 29 mm |
| Productkleur: | grijs |
| Productlengte: | 90 mm |
| Serie: | APV |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 670 mA |
| Vermogen: | 16,08 W |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.