Mean Well APV-25-24 LED Voeding 25.2W 24V 1.05A IP42 Schakelende voeding CV
Mean Well APV-25-24 LED Voeding 25.2W 24V 1.05A IP42 Schakelende voeding CV
€ 13,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4332
Mean Well APV-25-24 - Voeding voor LED-verlichtingstoepassingen
- Constante spanningsvoeding van MEAN WELL
- Uitgangsspanning 24V/DC
- Uitgangsstroom: max. 1,05A
- Input: 230 V wisselstroom (AC)
- Universele wisselspanningsingang
- Kunststof behuizing
- Beschermingsklasse IP42 - beschermd tegen vreemde voorwerpen en waterdruppels, gebruik binnenshuis aanbevolen of in ruimtes waar geen hoge water- en stofbestendigheid vereist is
- Beschermd tegen kortsluiting, overspanning, overbelasting
- Bedrijfstemperatuur -30 °C tot +70 °C
- Toepassingsgebied: LED strips, LED spots
- Afmetingen 84x57x29,5 mm (LxBxH)
- Vermogen 25 Watt
- Met bevestigingsogen
- 150 mm aansluitkabels
- Montagewijze: Opbouw, op plaatsen met luchtcirculatie
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well APV-25-24 LED Voeding 25.2W 24V 1.05A IP42 Schakelende voeding CV"
| Aanloopstroom: | 45000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -40 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | grijs |
| Beschermingsgraad (IP): | IP42 |
| Breedte van de verpakking: | 6,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Energieverbruik: | 25,2 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Framekleur: | grijs |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,13 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,146 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 14 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 14 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,13 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale stroom: | 400 mA |
| Productbreedte: | 57 mm |
| Producthoogte: | 29,5 mm |
| Productkleur: | grijs |
| Productlengte: | 98,6 mm |
| Serie: | APV |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 1050 mA |
| Vermogen: | 25,2 W |
| Verpakkingshoogte: | 3,4 cm |
| Verpakkingslengte: | 12,5 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.