Mean Well APV-35-12 LED Voeding 36W 12V 3A IP42 Schakelvoeding CV
Mean Well APV-35-12 LED Voeding 36W 12V 3A IP42 Schakelvoeding CV
€ 13,95
27 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4333
Mean Well APV-35-12 Voeding voor LED-verlichting binnenshuis
- Constante spanningsvoeding van MEAN WELL
- Uitgangsspanning 12V/DC
- Uitgangsstroom: max. 3 A
- Universele wisselspanningsingang
- Kunststof behuizing
- Beschermingsklasse IP42 - beschermd tegen vreemde voorwerpen en waterdruppels, gebruik binnenshuis aanbevolen of in ruimtes waar geen hoge water- en stofbestendigheid nodig is
- Beschermd tegen kortsluiting, overspanning, overbelasting
- Bedrijfstemperatuur -30 °C tot +70 °C
- Toepassingsgebied: LED strips, LED spots
- Afmetingen 84x57x29,5 mm (LxBxH)
- Vermogen 36 Watt
- Met bevestigingsogen
- Rendement van 84 %
- 150 mm aansluitkabels
- Montagewijze: Opbouw, op plaatsen met luchtcirculatie
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well APV-35-12 LED Voeding 36W 12V 3A IP42 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 45000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -40 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | grijs |
| Beschermingsgraad (IP): | IP42 |
| Breedte van de verpakking: | 12,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Energieverbruik: | 36 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,17 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,184 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 14 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 14 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,17 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale stroom: | 500 mA |
| Productbreedte: | 57 mm |
| Producthoogte: | 29,5 mm |
| Productkleur: | grijs |
| Productlengte: | 84 mm |
| Serie: | APV |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 3000 mA |
| Vermogen: | 36 W |
| Verpakkingshoogte: | 3,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 6,6 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.