Mean Well APV-8-24 LED Voeding 8.16W 24V 0.34A IP42 Schakelende voeding CV
Mean Well APV-8-24 LED Voeding 8.16W 24V 0.34A IP42 Schakelende voeding CV
€ 6,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4326
Mean Well APV-8-24 CV-voeding
- Constante spanningsvoeding 24 V/DC van MEAN WELL voor LED-verlichting
- AC-universele ingang
- Afmetingen 60x30x23,5 mm (LxBxH)
- Stabiele kunststof behuizing met bevestigingslipjes voor twee schroeven, compact ontwerp
- Montagewijze: Opbouw, let op voldoende luchtcirculatie
- Beschermingsklasse IP42 - beschermd tegen vreemde voorwerpen en waterdruppels, aanbevolen voor binnengebruik of in ruimtes waar geen hoge water- en stofbestendigheid vereist is
- 150 mm lange aansluitkabels
- Vermogen: 8 W
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well APV-8-24 LED Voeding 8.16W 24V 0.34A IP42 Schakelende voeding CV"
| Aanloopstroom: | 70000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +60 °C |
| Behuizingskleur: | grijs |
| Beschermingsgraad (IP): | IP42 |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| Energieverbruik: | 8,16 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Framekleur: | grijs |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,34567 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,34567 kg |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,34567 kg |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 75 °C |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 60 °C |
| Nominale stroom: | 150 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,5 s |
| Powerfactor: | 0,5 |
| Productbreedte: | 30 mm |
| Producthoogte: | 23,5 mm |
| Productkleur: | grijs |
| Productlengte: | 73,1 mm |
| Serie: | APV |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 340 mA |
| Vermogen: | 8,16 W |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.