Mean Well ELG-150-12A LED Voeding 120W 12V 10A IP65 Schakelvoeding CV
Mean Well ELG-150-12A LED Voeding 120W 12V 10A IP65 Schakelvoeding CV
€ 36,95
8 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
1847
Mean Well ELG-150-12A
- AC/DC LED Voeding
- Geschikt voor LED-verlichtingstoepassingen
- Duale modus: constante stroom- en constante spanningsuitgang
- 100~305VAC ingangsbereik
- Aluminium behuizing
- Beschermingsklasse IP65: geschikt voor gebruik binnens- en buitenshuis
- Geïntegreerde PFC
- Levensduur ca. 50.000 uur
- Overbelastingsbeveiliging door uitschakeling (Hiccup), auto recovery
- Beschermd tegen kortsluiting, overbelasting, overspanning
- Afmetingen (LxBxH): 219x63x36 mm
Opmerking: Schakelvoedingen zijn uitgesloten van de staffelkorting
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well ELG-150-12A LED Voeding 120W 12V 10A IP65 Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Energieverbruik: | 120 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,88 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,93 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 50 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,05 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,88 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Serie: | ELG |
| Vermogen: | 120 W |
| Verpakkingslengte: | 11,11 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.