Mean Well ELG-150-24DA-3Y LED Voeding dimbaar DALI 150W 24V 6.25A IP67 Schakelvoeding CV
Mean Well ELG-150-24DA-3Y LED Voeding dimbaar DALI 150W 24V 6.25A IP67 Schakelvoeding CV
€ 44,95
37 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3814
Dimbare LED Voeding Mean Well ELG-150-24DA-3Y
- Voeding voor LED-verlichting
- Schakelvoeding CV
- Dimmen met DALI-besturingstechnologie
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor binnen- en buitengebruik
- Levensduur ca. 50.000 uur
- Garantie: 5 jaar
- Zowel constante stroom- (CC) als constante spanningsmodus (CV)
- Ventilatorloos ontwerp - koeling door vrije luchtconvectie
- Beschermd tegen kortsluiting, overbelasting en overspanning
- Bedrijfstemperatuur: van -40 tot +90°C
- Aan beide zijden 300 mm kabel
- Robuuste aluminium behuizing
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well ELG-150-24DA-3Y LED Voeding dimbaar DALI 150W 24V 6.25A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 65000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -40 °C tot +70 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | DALI |
| Driverafmeting breedte: | 63 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 35,5 mm |
| Driver afmeting lengte: | 219 mm |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| Energieverbruik: | 150 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,01 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,09 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,14 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| LED-fabrikant: | MEAN WELL |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Opbouw, Wandmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,95 kg |
| Nominale levensduur: | 62000 Std. |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 90 °C |
| Nominale stroom: | 900 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opbouwbreedte: | 63 mm |
| Opbouwlengte: | 219 mm |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productbreedte: | 63 mm |
| Producthoogte: | 35 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 219 mm |
| Serie: | ELG |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 6250 mA |
| Vermogen: | 150 W |
| Verpakkingslengte: | 24,33 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.