Mean Well ELG-200-12-3Y LED Voeding 192W 12V 16A IP67 Schakelvoeding CV
Mean Well ELG-200-12-3Y LED Voeding 192W 12V 16A IP67 Schakelvoeding CV
€ 75,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1846
Mean Well ELG-200-12-3Y
- AC/DC LED Voeding
- Geschikt voor LED-verlichtingstoepassingen
- Duale modus: constante stroom- en constante spanningsuitgang
- 100~305VAC ingangsbereik
- Aluminium behuizing
- Beschermingsklasse IP67: geschikt voor gebruik binnens- en buitenshuis
- Geïntegreerde PFC
- Levensduur ca. 50.000 uur
- Overbelastingsbeveiliging door uitschakeling (Hiccup), auto recovery
- Beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting, overspanning
- Rendement: 90%
- Afmetingen (LxBxH): 244x71x38 mm
- Niet dimbaar
Opmerking: Schakelvoedingen zijn uitgesloten van de staffelkorting
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well ELG-200-12-3Y LED Voeding 192W 12V 16A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Energieverbruik: | 192 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,12 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,18 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 60 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,06 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 1,12 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Serie: | ELG |
| Vermogen: | 192 W |
| Verpakkingslengte: | 11,11 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.