Mean Well ELG-200-12A-3Y LED Voeding 192W 12V 16A IP65 Schakelvoeding CV
Mean Well ELG-200-12A-3Y LED Voeding 192W 12V 16A IP65 Schakelvoeding CV
€ 43,95
27 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2794
Mean Well ELG-200-12A-3Y LED Voeding 192W 12V 16A IP65 Schakelvoeding CV
- Duurzame voeding van MEAN WELL
- Modelnaam: ELG-200-12A-3Y
- Uitgang 12 V/DC / 16A
- Zowel constante spanning als constante stroom mogelijk
- Vermogen 192W
- Beschermingsklasse IP65 - geschikt voor gebruik binnen en buiten
- Beveiligd tegen kortsluiting, overspanning, overbelasting (auto recovery), overstroom
- Rendement tot 93%
- Toepassingsgebied: LED-verlichting binnen/buiten, parkeerplaatsverlichting
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well ELG-200-12A-3Y LED Voeding 192W 12V 16A IP65 Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -40 °C tot +80 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 71 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 37,5 mm |
| Driver afmeting lengte: | 244 mm |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| Energieverbruik: | 200 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,39 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,41 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,79 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 115 V/AC, 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE |
| LED-fabrikant: | MEAN WELL |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 1,2 kg |
| Nominale stroom: | 1200 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,1 s |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productlengte: | 100 mm |
| Serie: | ELG |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 16000 mA |
| Vermogen: | 200 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.