Mean Well ELG-75-24DA-3Y LED Voeding dimbaar DALI 75.6W 24V 3.15A IP67 Schakelvoeding CV
Mean Well ELG-75-24DA-3Y LED Voeding dimbaar DALI 75.6W 24V 3.15A IP67 Schakelvoeding CV
€ 38,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3812
LED Schakelvoeding ELG-75-24DA-3Y van Mean Well
- LED voeding in robuuste metalen behuizing met metalen ogen aan de zijkant voor montage
- Overbelastingsbeveiliging door uitschakeling, Auto Recovery
- Beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting en overspanning
- Geïntegreerd PFC-circuit
- Bijzonder geschikt voor LED-verlichting
- Geschikt voor meubelinbouw
- Vermogen: 75W
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor binnen- en buitengebruik
- DALI interface
- Dimmen via DALI interface
- Levensduur meer dan 50.000 uur
- Voeding ondersteunt in duale modus een constante stroom- en constante spanningsuitgang
- Zelfkoeling via de behuizing door luchtconvectie
- Bedrijfstemperatuur van -40 °C tot +85 °C
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well ELG-75-24DA-3Y LED Voeding dimbaar DALI 75.6W 24V 3.15A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 50000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | DALI |
| Driverafmeting breedte: | 63 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 35,5 mm |
| Driver afmeting lengte: | 180 mm |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| Energieverbruik: | 75 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,39 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,39 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| LED-fabrikant: | MEAN WELL |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Opbouw, Wandmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,8 kg |
| Nominale levensduur: | 62000 Std. |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 85 °C |
| Nominale stroom: | 450 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opbouwbreedte: | 63 mm |
| Opbouwlengte: | 180 mm |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productbreedte: | 63 mm |
| Producthoogte: | 35 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 180 mm |
| Serie: | ELG |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 3150 mA |
| Vermogen: | 75 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.