Mean Well HDR-100-24 LED DIN-rail Voeding 92W 24V 3.83A DIN Rail CV
Mean Well HDR-100-24 LED DIN-rail Voeding 92W 24V 3.83A DIN Rail CV
€ 19,99
% € 27,45 (27.18% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4350
Mean Well HDR-100-24 - DIN-rail voeding
- Compacte, ruimtebesparende bouwvorm
- Convectiegekoeld
- Stabiele bedrijfsspanning voor Smart Home toepassingen (automatisering- & besturingstechniek)
- Geschikt voor montage op DIN-standaard draagrails TS35 / 7 of 15, met aanraakbeveiligde schroefklemverbindingen
- Zeer laag stroomverbruik in stand-by modus
- Beveiligd tegen overspanning, overbelasting, kortsluiting
- Hoog rendement tot 91%
- Universele ingang, dubbele uitgangsklemmen
- Beschermingsklasse IP20 - alleen geschikt voor binnengebruik
- LED-indicatie voor Power-On
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well HDR-100-24 LED DIN-rail Voeding 92W 24V 3.83A DIN Rail CV"
| Aanloopstroom: | 70000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Schroefklemmen |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 10,5 cm |
| Energieverbruik: | 92 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,25 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,28 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 26 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 26 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,25 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Productbreedte: | 70 mm |
| Producthoogte: | 58,4 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 90 mm |
| Serie: | HDR |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 3830 mA |
| Vermogen: | 92 W |
| Verpakkingshoogte: | 6,4 cm |
| Verpakkingslengte: | 7,5 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.