Mean Well HDR-15-12 LED DIN-rail Voeding 15W 12V 1.25A DIN Rail CV
Mean Well HDR-15-12 LED DIN-rail Voeding 15W 12V 1.25A DIN Rail CV
€ 8,09
% € 12,45 (35.02% bespaard)37 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4343
Mean Well HDR-15-12 LED DIN-rail Voeding
- Montage op DIN-rail TS-35/7.5 of 15
- Kunststof behuizing, gesloten bouwvorm, aanraakveilige schroefaansluitingen
- Stroomverbruik bij nullast: <0,3 W
- Geschikt voor huishoudelijke besturingssystemen
- Overbelastingsbeveiliging door stroombegrenzing, auto recovery
- Beveiligd tegen kortsluiting, overspanning
- Afmetingen 17,5x54,5x90 mm (LxBxH)
- Bijzonder geschikt voor huisautomatisering
- Rendement tot 91%
- Montage op plaatsen met voldoende luchtcirculatie
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well HDR-15-12 LED DIN-rail Voeding 15W 12V 1.25A DIN Rail CV"
| Aanloopstroom: | 45000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Schroefklemmen |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 10 cm |
| Energieverbruik: | 15 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,07 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,08 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 10 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 10 g |
| Inbouwbreedte: | 54,5 mm |
| Inbouwdiepte: | 90 mm |
| Inbouwlengte: | 17,5 mm |
| Ingangsspanning: | 115 V/AC, 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,07 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Nominale stroom: | 250 mA |
| Productbreedte: | 17,5 mm |
| Producthoogte: | 58,4 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 90 mm |
| Serie: | HDR |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 1250 mA |
| Vermogen: | 15 W |
| Verpakkingshoogte: | 2,1 cm |
| Verpakkingslengte: | 7,5 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.