Mean Well HDR-30-24 LED DIN-rail Voeding 36W 24V 1.5A DIN Rail CV
Mean Well HDR-30-24 LED DIN-rail Voeding 36W 24V 1.5A DIN Rail CV
€ 14,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4346
Mean Well HDR-30-24 LED DIN-rail Voeding 36W
- Geschikt voor montage op DIN-standaard draagrails TS35/7 of TS35/15, korte montagetijd, aanraakveilige schroefaansluitingen
- Trapsgewijze kunststof behuizing, slank ontwerp
- Universele ingang
- Beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting, overspanning
- Auto Recovery
- Laag nullastvermogen
- LED-indicator voor Power-On
- Isolatieklasse II
- Toepassingsgebieden: gebouwautomatisering en huisbesturing
- Koeling door vrije luchtcirculatie
- Uitgangsspanning fijn instelbaar
- Uitgangsvermogen begrensd (LPS)
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well HDR-30-24 LED DIN-rail Voeding 36W 24V 1.5A DIN Rail CV"
| Aanloopstroom: | 25000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Schroefklemmen |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 9,5 cm |
| Energieverbruik: | 36 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,13 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 16 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 16 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,13 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Nominale stroom: | 480 mA |
| Productbreedte: | 35 mm |
| Producthoogte: | 58,4 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 90 mm |
| Serie: | HDR |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 1500 mA |
| Vermogen: | 36 W |
| Verpakkingshoogte: | 4,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 6,5 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.