Mean Well HDR-60-12 LED DIN-rail Voeding 54W 12V 4.5A DIN Rail CV
Mean Well HDR-60-12 LED DIN-rail Voeding 54W 12V 4.5A DIN Rail CV
€ 13,27
% € 18,95 (29.97% bespaard)8 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4347
Mean Well HDR-60-12 LED DIN-rail Voeding
- Besturingssysteem voor gebouw- en huisautomatisering
- Kleine, trapvormige railvoeding, compacte bouwvorm, ventilatorloos ontwerp
- Universele ingang 85–264 V AC
- Uitgangsspanning: 12 V
- Voldoet aan de EU-norm DIN EN 43880
- Laag stroomverbruik bij nullast
- Tot 91% bedrijfsefficiëntie
- Isolatieklasse II
- Toepassingsgebieden: gebouwautomatisering, huishoudelijke besturingssystemen
- DC-uitgangsspanning, instelbaar
- Beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting, overspanning
- Auto Recovery
- Geschikt voor montage op standaard DIN-rails TS35/7 of TS35/15, korte montagetijd, aanraakveilige schroefaansluitingen
- LED-indicatie voor Power-On
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well HDR-60-12 LED DIN-rail Voeding 54W 12V 4.5A DIN Rail CV"
| Aanloopstroom: | 60000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Schroefklemmen |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +45 °C |
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 10 cm |
| Energieverbruik: | 54 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,19 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,207 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 17 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 17 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,19 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 45 °C |
| Nominale stroom: | 800 mA |
| Productbreedte: | 52,5 mm |
| Producthoogte: | 58,4 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 90 mm |
| Serie: | HDR |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 4500 mA |
| Vermogen: | 54 W |
| Verpakkingshoogte: | 6,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 6 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.