Mean Well HDR-60-24 LED DIN-rail Voeding 60W 24V 2.5A DIN Rail CV
Mean Well HDR-60-24 LED DIN-rail Voeding 60W 24V 2.5A DIN Rail CV
€ 13,33
% € 18,95 (29.66% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4348
Mean Well HDR-60-24 LED DIN-rail Voeding
- Ultraslank design, compacte bouwvorm
- Isolatieklasse II
- Beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting, overspanning
- DC-uitgangsspanning instelbaar
- Convectiegekoeld
- Met AC/DC-universele ingang
- Geschikt voor montage op DIN-standaard montagerails TS35/7 of TS35/15, korte montagetijd, aanraakveilige schroefaansluitingen
- Nominaal vermogen 60W
- Toepassingsgebieden: gebouwautomatisering, huishoudelijke besturingssystemen
- LED statusindicatie
- laag nullastvermogen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well HDR-60-24 LED DIN-rail Voeding 60W 24V 2.5A DIN Rail CV"
| Aanloopstroom: | 60000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Schroefklemmen |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +45 °C |
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Energieverbruik: | 60 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,34567 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,34567 kg |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,34567 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 45 °C |
| Nominale stroom: | 800 mA |
| Productbreedte: | 52,5 mm |
| Producthoogte: | 58,4 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 90 mm |
| Serie: | HDR |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 2500 mA |
| Vermogen: | 60 W |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.