Mean Well HLG-120H-12 Blank LED Voeding 120W 12V 10A IP67 Schakelvoeding CV
Mean Well HLG-120H-12 Blank LED Voeding 120W 12V 10A IP67 Schakelvoeding CV
€ 47,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2792
MEAN WELL HLG-120H-12 120W IP67 12V 10A
De kwalitatief hoogwaardige Mean Well voedingen met HLG-markering behoren tot de krachtige voedingen waarop bijvoorbeeld meerdere 12V LED-strips kunnen worden aangesloten. De voeding is gevat in een aluminium behuizing. Eventuele overtollige warmte wordt hierdoor snel afgevoerd. Aan de uiteinden bevinden zich metalen bevestigingsogen.
- Vermogen 120W
- Beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting, overspanning, oververhitting
- Auto Recovery
- Ingebouwd PFC-circuit
- Vanwege de beschermingsklasse IP67 geschikt voor binnen- en buitengebruik
- De LED-constante spanningsvoeding bevindt zich in een aluminium behuizing
- Universele wisselspanningsingang tot 305V AC
- Geschikt voor meubelinbouw (MM-markering)
*Schakelvoedingen zijn uitgesloten van de staffelkorting
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well HLG-120H-12 Blank LED Voeding 120W 12V 10A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -40 °C tot +80 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 68 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 38,8 mm |
| Driver afmeting lengte: | 220 mm |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| Energieverbruik: | 120 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,39 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,41 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,71 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 115 V/AC, 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE |
| LED-fabrikant: | MEAN WELL |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 1,12 kg |
| Nominale stroom: | 600 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,1 s |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productlengte: | 100 mm |
| Serie: | HLG |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 10000 mA |
| Vermogen: | 120 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.