Mean Well HLG-120H-12A LED Voeding 120W 12V 10A IP65 Schakelvoeding CV
Mean Well HLG-120H-12A LED Voeding 120W 12V 10A IP65 Schakelvoeding CV
€ 39,27
% € 51,95 (24.41% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2732
MEAN WELL HLG-120-12A 12V 120W IP65
- MEAN WELL HLG schakelvoedingen zijn omgeven door een IP65-beschermde metalen behuizing
- Via beschermde draaiknoppen kan de spanningsbegrenzing worden ingesteld
- Hoog rendement van de MEAN WELL HLG tot wel 94%
- Overspanningsbeveiliging (Surge) van 4 kV
- 7 jaar fabrieksgarantie
Opmerking:
Een gedetailleerd gegevensblad als PDF-document vindt u onder het tabblad "Downloads".
*Schakelvoedingen zijn uitgesloten van de staffelkorting
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well HLG-120H-12A LED Voeding 120W 12V 10A IP65 Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -40 °C tot +80 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 29 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Driverafmeting breedte: | 68 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 38,8 mm |
| Driver afmeting lengte: | 220 mm |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| Energieverbruik: | 120 W |
| Fabrieksgarantie: | 5 jaar |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,01 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,06 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 49 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 49 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Keurmerken: | CE, TÜV |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 1,01 kg |
| Nominale levensduur: | 62000 Std. |
| Nominale stroom: | 10000 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,12 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 68 mm |
| Producthoogte: | 38,8 mm |
| Productlengte: | 220 mm |
| Serie: | HLG |
| Uitgangsspanning: | 10 V/DC - 13.5 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 10000 mA |
| Vermogen: | 120 W |
| Verpakkingshoogte: | 5,1 cm |
| Verpakkingslengte: | 9 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.