Mean Well HLG-120H-24A LED Voeding 120W 24V 5A IP65 Schakelvoeding CV
Mean Well HLG-120H-24A LED Voeding 120W 24V 5A IP65 Schakelvoeding CV
€ 51,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3807
Schakelvoeding HLG-120H-24A van Mean Well
- Hoogwaardige LED voeding, geschikt voor LED-verlichting
- Overbelastingsbeveiliging door uitschakeling, Auto Recovery
- Beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting en overspanning
- Geïntegreerd PFC-circuit
- Beschermingsklasse IP65 - geschikt voor binnen- en buitengebruik
- Bedrijfstemperatuurbereik: van -40 °C tot +70 °C
- Vermogen: 120W
- Behuizing van robuust aluminium
- Zelfkoeling via de behuizing door luchtconvectie
- Zijkant voorzien van bevestigingsogen
- Afmetingen (LxBxH): 220 mm x 68 mm x 38,8 mm
- Ingangsspanningsbereik van 90 - 305 V/AC
- MM meubelgoedkeuring
- Rendement: 93,5%
- 300 mm lange in-/uitgangskabels met open kabeluiteinden
- Garantie: 7 jaar
- Bedrijfstemperatuur: van -40 °C tot + 90 °C
Opmerking:
Een gedetailleerd gegevensblad als PDF-document vindt u onder het tabblad "Downloads".
*Schakelvoedingen zijn uitgesloten van de staffelkorting
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well HLG-120H-24A LED Voeding 120W 24V 5A IP65 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 60000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 29 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 68 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 38,8 mm |
| Driver afmeting lengte: | 220 mm |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| Energieverbruik: | 120 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,12 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,04 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 49 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 49,99 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| LED-fabrikant: | MEAN WELL |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Opbouw, Wandmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 1,12 kg |
| Nominale levensduur: | 62000 Std. |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 70 °C |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale stroom: | 600 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opbouwbreedte: | 68 mm |
| Opbouwlengte: | 220 mm |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productbreedte: | 68 mm |
| Producthoogte: | 38 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 220 mm |
| Serie: | HLG |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 5000 mA |
| Vermogen: | 120 W |
| Verpakkingshoogte: | 5 cm |
| Verpakkingslengte: | 9 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.