Mean Well HLG-150H-12A LED Voeding 150W 12V 12.5A IP65 Schakelvoeding CV
Mean Well HLG-150H-12A LED Voeding 150W 12V 12.5A IP65 Schakelvoeding CV
€ 53,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2645
MEAN WELL HLG-150H-12A 150W IP67
- MEAN WELL HLG bevindt zich in een IP65-beschermde metalen behuizing, geschikt voor binnen- en buitengebruik
- De spanningsbegrenzing wordt ingesteld via een beschermde draaiknop
- Hoog rendement van de MEAN WELL HLG tot 94%
- Overspanningsbeveiliging (Surge) van 4 kV
- 7 jaar fabrieksgarantie
- 150 W vermogen
- voor LED- en verlichtingstoepassingen (bijv. 12V LED-strips)
- beschermd tegen kortsluiting, overbelasting, overspanning
- Ingangsspanningsbereik van 90~305VAC
- met MM-meubelgoedkeuring
- beschikbaar in duale constante spanningsmodus en constante stroommodus
Opmerking:
Een gedetailleerd gegevensblad als PDF-document vindt u onder het tabblad "Downloads".
*Schakelvoedingen zijn uitgesloten van de kortingsstaffel
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well HLG-150H-12A LED Voeding 150W 12V 12.5A IP65 Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 29 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Energieverbruik: | 150 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,07 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,12 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 50 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 50 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 1,07 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Serie: | HLG |
| Vermogen: | 150 W |
| Verpakkingshoogte: | 5 cm |
| Verpakkingslengte: | 9,5 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.