Mean Well HLG-150H-12AB LED Voeding dimbaar 1-10V / PWM 150W 12V 12.5A IP65 Schakelvoeding CV
Mean Well HLG-150H-12AB LED Voeding dimbaar 1-10V / PWM 150W 12V 12.5A IP65 Schakelvoeding CV
€ 52,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
4353
Mean Well HLG-150H-12AB Voeding
- Constante stroom en constante spanning instelbaar
- Dimfunctie (PWM, potentiometer of 1-10V)
- Metalen behuizing, bij inbouw moet er luchtcirculatie aanwezig zijn voor de koeling
- Vanwege de beschermingsklasse IP65 geschikt voor binnen- en buitengebruik
- Bescherming tegen overspanning, overtemperatuur, kortsluiting en overbelasting
- Automatische recovery-modus
- Geschikt voor LED straatverlichting, parkeerplaatsverlichting, industriële lampen of kasverlichting
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well HLG-150H-12AB LED Voeding dimbaar 1-10V / PWM 150W 12V 12.5A IP65 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 65000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -40 °C tot +60 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 29 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | 1-10V, PWM |
| Energieverbruik: | 150 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,08 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,124 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 48 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 48 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 1,08 kg |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 90 °C |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 60 °C |
| Nominale stroom: | 750 mA |
| Productbreedte: | 68 mm |
| Producthoogte: | 38,8 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 228 mm |
| Serie: | HLG |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 12500 mA |
| Vermogen: | 150 W |
| Verpakkingshoogte: | 5 cm |
| Verpakkingslengte: | 9,7 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.