Mean Well HLG-150H-24A LED Voeding 151W 24V 6.3A IP65 Schakelvoeding CV
Mean Well HLG-150H-24A LED Voeding 151W 24V 6.3A IP65 Schakelvoeding CV
€ 53,95
12 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2812
MEAN WELL HLG-150H-24A 150W 6.3A 24V/DC IP65
- Constante spanning LED driver
- Van merkfabrikant Mean Well
- Robuuste metalen behuizing
- Garantie: 7 jaar
- Beschermingsklasse IP65 - geschikt voor binnen- en buitengebruik
- 30 cm lange kabels aan de in- en uitgang van de behuizing
- Voornamelijk geschikt voor LED-verlichting
- Uitgangsspanning en stroombegrenzing zijn instelbaar via interne potentiometers
- Ingebouwd PFC-circuit
- Beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting door stroombegrenzing (auto recovery) en overspanning
- Universele ingang
- Afmetingen (LxBxH): 228 mm x 68 mm x 38,8 mm
- Met MM-meubelgoedkeuring
- Bedrijfstemperatuur van -40 °C tot +90 °C
Opmerking:
Een gedetailleerd gegevensblad als PDF-document vindt u onder het tabblad "Downloads".
*Schakelvoedingen zijn uitgesloten van de kortingsstaffel
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well HLG-150H-24A LED Voeding 151W 24V 6.3A IP65 Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 29 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Energieverbruik: | 150 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,04 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,08 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 48 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 48 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 1,04 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Serie: | HLG |
| Vermogen: | 150 W |
| Verpakkingshoogte: | 5 cm |
| Verpakkingslengte: | 9 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.