Mean Well HLG-150H-24AB LED Voeding dimbaar 1-10V / PWM 151W 24V 6.3A IP65 Schakelvoeding CV
Mean Well HLG-150H-24AB LED Voeding dimbaar 1-10V / PWM 151W 24V 6.3A IP65 Schakelvoeding CV
€ 57,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
3939
Mean Well HLG-150H-24AB dimbare constante spanning + constante stroom LED driver
- Instelbare spanning en stroomsterkte (CV & CC uitgang)
- Dimbare 24-VDC-LED-driver
- 3 in 1 dimfunctie (1-10V DC, PWM, potentiometer, dimmen via uitgevoerde stuurkabel)
- Breed bereik ingang
- Robuuste metalen behuizing
- Ingebouwd PFC-circuit
- Beschermingsklasse IP65 - beschermd tegen water en stof, geschikt voor binnen- & buitentoepassingen
- Beschermd tegen kortsluiting, overstroom, overspanning (Auto Recovery), overtemperatuur
- SELV-conform
- Afmetingen: 228x68x38,8 mm (LxBxH)
- 300 mm aansluitkabel
- Bedrijfstemperatuur -40 °C tot +80 °C
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well HLG-150H-24AB LED Voeding dimbaar 1-10V / PWM 151W 24V 6.3A IP65 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 65000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -40 °C tot +60 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 29 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | 1-10V, PWM |
| Driverafmeting breedte: | 68 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 38,8 mm |
| Driver afmeting lengte: | 228 mm |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| Energieverbruik: | 151,2 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,07 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,12 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 48 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 48 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| LED-fabrikant: | MEAN WELL |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Opbouw, Wandmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 1,07 kg |
| Nominale levensduur: | 62000 Std. |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 90 °C |
| Nominale stroom: | 750 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opbouwbreedte: | 68 mm |
| Opbouwlengte: | 228 mm |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productbreedte: | 68 mm |
| Producthoogte: | 38,8 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 228 mm |
| Serie: | HLG |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC - 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 6300 mA |
| Vermogen: | 151,2 W |
| Verpakkingshoogte: | 5 cm |
| Verpakkingslengte: | 9,5 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.