Mean Well HLG-185H-12A LED Voeding 156W 12V 13A IP65 Schakelvoeding CV
Mean Well HLG-185H-12A LED Voeding 156W 12V 13A IP65 Schakelvoeding CV
€ 45,71
% € 60,95 (25% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4324
Mean Well HLG-185H-12A voor LED-verlichting
- Robuuste, hoogwaardige LED-schakelvoeding voor LED-verlichting
- Afmetingen 228x68x38,8 mm (LxBxH)
- Beschermingsklasse IP65 - geschikt voor gebruik binnen en buiten
- Uitgangsspanning 12 V DC
- Beveiligd tegen kortsluiting, overspanning, overbelasting (auto recovery), overstroom
- Ingebouwd PFC-circuit
- Uitgangsspanning en stroombegrenzing instelbaar via interne potentiometer
- Aluminium behuizing
- Levensduur >62.000 uur, garantie 5 jaar
- Bedrijfstemperatuur van -40°C tot +90°C
- Dimfunctie via 1-10V DC, PWM of potentiometer mogelijk
- Met meubelgoedkeuring
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well HLG-185H-12A LED Voeding 156W 12V 13A IP65 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 65000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -40 °C tot +90 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 29 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| Energieverbruik: | 156 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,07 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,118 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 48 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 48 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 1,07 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 90 °C |
| Nominale stroom: | 13000 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,5 s |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productbreedte: | 68 mm |
| Producthoogte: | 38,8 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 228 mm |
| Serie: | HLG |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 13000 mA |
| Vermogen: | 156 W |
| Verpakkingshoogte: | 5 cm |
| Verpakkingslengte: | 9,5 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.