Mean Well HLG-185H-24A LED Voeding 187.2W 24V 7.8A IP65 Schakelvoeding CV
Mean Well HLG-185H-24A LED Voeding 187.2W 24V 7.8A IP65 Schakelvoeding CV
€ 57,95
47 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3811
LED Voeding HLG-185H-24A van Mean Well
- Afmetingen (LxBxH): 228 mm x 68 mm x 38,8 mm
- Beschermingsklasse IP65 - geschikt voor binnen- en buitengebruik
- Garantie: 7 jaar
- Voeding in een robuuste metalen behuizing (aluminium)
- Overbelastingsbeveiliging door uitschakeling, Auto Recovery
- Beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting en overspanning
- Geïntegreerd PFC-circuit
- Instelbare uitgangsspanning
- Instelbare stroombegrenzing
- Levensduur: ca. 62.000 uur
- Zelfkoeling via de behuizing door luchtconvectie
- Zijkant voorzien van bevestigingsogen
- 300 mm lange in-/uitgangskabels met open kabeluiteinden
- Ingangsspanningsbereik van 90~305VAC
- Zowel constante spanning als constante stroom werking mogelijk
- Bedrijfstemperatuur: van -40 °C tot + 90 °C
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well HLG-185H-24A LED Voeding 187.2W 24V 7.8A IP65 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 65000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -40 °C tot +90 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 29 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 68 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 38,8 mm |
| Driver afmeting lengte: | 228 mm |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| Energieverbruik: | 187,2 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,05 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,1 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 48 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 48 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| LED-fabrikant: | MEAN WELL |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Opbouw, Wandmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 1,05 kg |
| Nominale levensduur: | 62000 Std. |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 90 °C |
| Nominale stroom: | 900 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opbouwbreedte: | 68 mm |
| Opbouwlengte: | 228 mm |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,97 |
| Productbreedte: | 68 mm |
| Producthoogte: | 38 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 228 mm |
| Serie: | HLG |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 7800 mA |
| Vermogen: | 187,2 W |
| Verpakkingshoogte: | 5,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 9 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.