Mean Well HLG-240H-12A LED Voeding 192W 12V 16A IP65 Schakelvoeding CV
Mean Well HLG-240H-12A LED Voeding 192W 12V 16A IP65 Schakelvoeding CV
€ 50,36
% € 71,95 (30.01% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2644
LED Voeding Mean Well HLG-240H-12A
- Voor LED-verlichtingstoepassingen
- Hoogwaardige LED-voeding in metalen behuizing
- Uitgangsspanning: 12V
- Overbelastingsbeveiliging door stroombegrenzing, Auto Recovery
- Beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting en overspanning
- PFC-circuit
- Beschermingsklasse IP65 - geschikt voor binnen- en buitengebruik
- 300 mm kabel aan beide zijden met open kabeleinden
- Koeling door vrije luchtconvectie
- 7 jaar fabrieksgarantie
- Afmetingen (LxBxH): 244 mm x 68 mm x 39 mm
Opmerking:
Een gedetailleerd gegevensblad als PDF-document vindt u onder het tabblad "Downloads".
*Schakelvoedingen zijn uitgesloten van de staffelkorting
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well HLG-240H-12A LED Voeding 192W 12V 16A IP65 Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 31 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Energieverbruik: | 192 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,2 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,25 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 51 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 52 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 1,2 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Serie: | HLG |
| Vermogen: | 192 W |
| Verpakkingshoogte: | 5 cm |
| Verpakkingslengte: | 9,5 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.