Mean Well HLG-240H-12B LED Voeding dimbaar 1-10V / PWM 192W 12V 16A IP67 Schakelvoeding CV
Mean Well HLG-240H-12B LED Voeding dimbaar 1-10V / PWM 192W 12V 16A IP67 Schakelvoeding CV
€ 62,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
3442
LED Trafo Mean Well HLG-240H-12B 12V 192W IP67 dimbaar
- LED Trafo constante spanning en constante stroom
- Uitgang 6 - 12 V/DC / 16 A
- groot ingangsbereik tot AC 305V
- Aluminium behuizing met bevestigingsogen aan de zijkant
- 300 mm kabel aan beide zijden met open kabeluiteinden
- Vermogen: 192W
- Constante stroom dimbaar via 1 - 10 V, 10 V PWM of weerstand
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor binnen- en buitengebruik
- Overbelastingsbeveiliging door stroombegrenzing, Auto Recovery
- beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting, overspanning
- ingebouwd PFC-circuit
- voor LED- en verlichtingstoepassingen, bijv. LED strips
- Fabrieksgarantie: 5 jaar
- Afmetingen (LxBxH): 245 mm x 68 mm x 39 mm
Opmerking:
Een gedetailleerd gegevensblad als PDF-document vindt u onder het tabblad "Downloads".
*Schakelvoedingen zijn uitgesloten van de kortingsstaffel
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well HLG-240H-12B LED Voeding dimbaar 1-10V / PWM 192W 12V 16A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaarheid: | 1-10V, PWM |
| Energieverbruik: | 240 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,19 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,26 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,07 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 1,19 kg |
| Productbreedte: | 68 mm |
| Producthoogte: | 39 mm |
| Productlengte: | 245 mm |
| Serie: | HLG |
| Vermogen: | 240 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.