Mean Well HLG-240H-24A LED Voeding 240W 24V 10A IP65 Schakelvoeding CV
Mean Well HLG-240H-24A LED Voeding 240W 24V 10A IP65 Schakelvoeding CV
€ 71,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2813
MEAN WELL HLG-240H-24A 240W 10A 24V/DC IP65
- Hoog rendement tot 96%
- Ventilatorloos ontwerp - koeling door vrije luchtconvectie
- Robuuste metalen behuizing
- Beschermingsklasse IP65 - geschikt voor binnen- en buitengebruik
- Met bevestigingsogen aan de zijkant
- Beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting, overspanning, auto recovery
- Geïntegreerd PFC-circuit
- Ingangsspanningsbereik van 90~305VAC
- Afmetingen (LxBxH): 244,2 mm x 68 mm x 38,8 mm
*Schakelvoedingen zijn uitgesloten van de staffelkorting
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well HLG-240H-24A LED Voeding 240W 24V 10A IP65 Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Breedte van de verpakking: | 30,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,2 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,25 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 50 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 51 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 1,2 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Serie: | HLG |
| Verpakkingshoogte: | 5 cm |
| Verpakkingslengte: | 9,5 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.