Mean Well HLG-320H-12A LED Voeding 264W 12V 22A IP65 Schakelende voeding CV
Mean Well HLG-320H-12A LED Voeding 264W 12V 22A IP65 Schakelende voeding CV
€ 94,95
35 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2646
Hoogwaardige voeding Mean Well HLG-320H-12A 264W IP65
- Hoogwaardige voeding met universele ingang
- LED-voeding in aluminium behuizing
- Constante spanning, constante stroom
- Overbelastingsbeveiliging door stroombegrenzing, auto recovery
- Beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting, overspanning
- Ingebouwd PFC-circuit
- Zelfkoeling via de behuizing door middel van luchtconvectie
- Voor LED- en verlichtingstoepassingen, bijv. LED strips 12V
- Beschermingsklasse IP65, voor binnen- en buitentoepassingen
- Bedrijfstemperatuurbereik: -40...+70°C
- Afmetingen (LxBxH): 252 x 90 x 43,8
Opmerking:
Een gedetailleerd gegevensblad als PDF-document vindt u onder het tabblad "Downloads".
*Schakelende voedingen zijn uitgesloten van de kortingsstaffel
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well HLG-320H-12A LED Voeding 264W 12V 22A IP65 Schakelende voeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Energieverbruik: | 264 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,01 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,09 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,08 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 1,01 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Serie: | HLG |
| Vermogen: | 264 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.