Mean Well HLG-320H-24A LED Voeding 320.16W 24V 13.34A IP65 Schakelvoeding CV
Mean Well HLG-320H-24A LED Voeding 320.16W 24V 13.34A IP65 Schakelvoeding CV
€ 94,95
38 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3808
MEAN WELL HLG-320H-24A IP65 320W 24V/13,3A CV+CC
- De krachtige voeding bevindt zich in een metaal-beschermde metalen behuizing
- Bijzonder geschikt voor LED-verlichtingstoepassingen
- Interne potentiometer voor het instellen van de uitgangsspanning en de maximale stroom
- Beschermingsklasse IP65 - geschikt voor gebruik binnenshuis en buitenshuis
- Via beschermde draaiknoppen kunnen de stroombegrenzing (constante stroommodus) of constante spanning worden ingesteld
- Beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting en overspanning
- Ingebouwd PFC-circuit
- Ingangsspanningsbereik van 90~305VAC
- Afmetingen (LxBxH): 252x90x49 mm
- Zelfkoeling via de behuizing door middel van luchtconvectie
- Dimfunctie via 1-10V, PWM of weerstand mogelijk
- 320 W vermogen
*Schakelvoedingen zijn uitgesloten van de kortingsstaffel
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well HLG-320H-24A LED Voeding 320.16W 24V 13.34A IP65 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 70000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 90 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 43,8 mm |
| Driver afmeting lengte: | 252 mm |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| Energieverbruik: | 320,16 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,01 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,09 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,79 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| LED-fabrikant: | MEAN WELL |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Opbouw, Wandmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 1,88 kg |
| Nominale levensduur: | 62000 Std. |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 90 °C |
| Nominale stroom: | 1650 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opbouwbreedte: | 90 mm |
| Opbouwlengte: | 252 mm |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productbreedte: | 90 mm |
| Producthoogte: | 43 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 252 mm |
| Serie: | HLG |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 13340 mA |
| Vermogen: | 320,16 W |
| Verpakkingslengte: | 27,1 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.