Mean Well HLG-480H-24AB LED Voeding dimbaar 1-10V / PWM 480W 24V 20A IP65 Schakelvoeding CV
Mean Well HLG-480H-24AB LED Voeding dimbaar 1-10V / PWM 480W 24V 20A IP65 Schakelvoeding CV
€ 184,95
24 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3938
Mean Well HLG-480H-24AB LED Schakelvoeding
- Metalen behuizing
- Nominale levensduur meer dan 62.000 uur
- Dimmen via de uitgevoerde stuurkabel
- 3 in 1 dimmer functie instelbaar (potentiometer, PWM en 1-10V DC)
- PFC-circuit
- Beschermingsklasse IP65 - geschikt voor binnen- en buitengebruik
- Breed bereik ingang
- Overbelastingsbeveiliging door stroombegrenzing, auto recovery
- Kortsluitbeveiliging en beschermd tegen overspanning en overtemperatuur
- Constante spanning voor LED-verlichting
- Uitgangsspanning en stroombegrenzing instelbaar via interne potentiometer
- SELV conform
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well HLG-480H-24AB LED Voeding dimbaar 1-10V / PWM 480W 24V 20A IP65 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 35000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -40 °C tot +90 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 36 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | 1-10V, PWM |
| Driverafmeting breedte: | 125 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 43,8 mm |
| Driver afmeting lengte: | 262 mm |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| Energieverbruik: | 480 W |
| Fabrieksgarantie: | 5 jaar |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 2,667 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 2,795 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 128 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 128 g |
| Inbouwbreedte: | 125 mm |
| Inbouwdiepte: | 43,8 mm |
| Inbouwlengte: | 262 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| LED-fabrikant: | MEAN WELL |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Opbouw, Wandmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 2,667 kg |
| Nominale levensduur: | 62000 Std. |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 90 °C |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale stroom: | 2450 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,97 |
| Productbreedte: | 125 mm |
| Producthoogte: | 43 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 262 mm |
| Serie: | HLG |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC - 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 20000 mA |
| Vermogen: | 480 W |
| Verpakkingshoogte: | 6 cm |
| Verpakkingslengte: | 14 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.