Mean Well HLG-600H-12A LED Voeding 480W 12V 40A IP65 Schakelvoeding CV
Mean Well HLG-600H-12A LED Voeding 480W 12V 40A IP65 Schakelvoeding CV
€ 209,95
14 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
MEAN WELL HLG-600H-12A 480W IP65
Dankzij het hoge rendement tot 96% en de ventilatorloze constructie is de gehele HLG-serie ontworpen voor een bedrijfstemperatuur van -40 °C tot +70 ℃. De koeling vindt plaats via de vrije lucht. Vanwege de aluminium behuizing en de beschermingsklasse IP65 (spuitwater- en stofdicht) is deze serie geschikt voor zowel binnen- als buitentoepassingen.
HLG-600H is uitgerust met verschillende functionele opties, zoals dimmethoden. De schakelvoeding is bijzonder geschikt voor LED-verlichtingssystemen.
Technische details
- Uitgangsspanning: 12 V DC
- Uitgangsstroom: max. 40 A
- Vermogen: 480 W
- Universele ingang
- Overbelastingsbeveiliging door stroombegrenzing, Auto Recovery
- Geïntegreerde bescherming tegen overspanning, oververhitting, overbelasting en kortsluiting
- Ingebouwd PFC-circuit
- Instelbare uitgangsspanning via interne potentiometer
- Instelbare stroombegrenzing via interne potentiometer
- Ingangsspanningsbereik: 90 ... 305 V AC (47 ... 63 Hz) 127 ... 431V DC
- Afmetingen (LxBxH): 280 mm x 144 mm x 48,50 mm
- 7 jaar fabrieksgarantie
Opmerking:
Een gedetailleerd gegevensblad als PDF-document vindt u onder het tabblad "Downloads".
*Schakelvoedingen zijn uitgesloten van de kortingsstaffel
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 43 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Energieverbruik: | 480 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 3,662 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 3,913 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 252 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 252 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 3,662 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Serie: | HLG |
| Vermogen: | 480 W |
| Verpakkingshoogte: | 7,3 cm |
| Verpakkingslengte: | 18 cm |
Aanmelden