Mean Well HLG-600H-24A LED Voeding 600W 24V 25A IP65 Schakelvoeding CV
Mean Well HLG-600H-24A LED Voeding 600W 24V 25A IP65 Schakelvoeding CV
€ 199,95
14 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3809
Mean Well HLG-600H-24A LED Voeding 600W 24V 25A IP65 Schakelvoeding CV
- Duurzame voeding van MEAN WELL
- Modelaanduiding: HLG-600H-24A
- Uitgang 24 V/DC / 25A
- Zowel constante spanning als constante stroom mogelijk
- Vermogen 600W
- Beschermingsklasse IP65 - geschikt voor gebruik binnen en buiten
- Beveiligd tegen kortsluiting, overspanning, overbelasting (auto recovery), overstroom
- Rendement tot 96%
- Toepassingsgebied: LED-verlichting binnen/buiten, parkeerplaatsverlichting
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well HLG-600H-24A LED Voeding 600W 24V 25A IP65 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 70000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 144 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 48,5 mm |
| Driver afmeting lengte: | 280 mm |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| Energieverbruik: | 600 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,01 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 2,4 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 2,81 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| LED-fabrikant: | MEAN WELL |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Opbouw, Wandmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 3,9 kg |
| Nominale levensduur: | 62000 Std. |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 90 °C |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale stroom: | 3300 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opbouwbreedte: | 144 mm |
| Opbouwlengte: | 280 mm |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productbreedte: | 144 mm |
| Producthoogte: | 48,5 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 280 mm |
| Serie: | HLG |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 25000 mA |
| Vermogen: | 600 W |
| Verpakkingslengte: | 30,11 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.