Mean Well HLG-60H-24A LED Voeding 60W 24V 2.5A IP65 Schakelvoeding CV
Mean Well HLG-60H-24A LED Voeding 60W 24V 2.5A IP65 Schakelvoeding CV
€ 31,95
36 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4323
Mean Well HLG-60H-24A Voeding voor LED-lichtinstallaties
- Duurzame voeding van MEAN WELL
- Uitgang 24 V/DC / 2.5 A
- Constante spanning- en constante stroommodus mogelijk
- Vermogen 60W
- Beschermingsklasse IP65 - geschikt voor gebruik binnen en buiten
- Beveiligd tegen kortsluiting, overspanning, overbelasting (auto recovery), overstroom
- Rendement tot 96%
- Universele AC-ingang
- Toepassingsgebied: LED-verlichting binnen/buiten, parkeerplaatsverlichting
- Met meubelgoedkeuring
- Ingangs- en uitgangskabel elk ca. 30 cm lang
- Ingebouwd PFC-circuit
- Dimfunctie via 1-10V DC, PWM of potentiometer mogelijk
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well HLG-60H-24A LED Voeding 60W 24V 2.5A IP65 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 55000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -40 °C tot +60 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 22 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 61,5 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 36,8 mm |
| Driver afmeting lengte: | 171 mm |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| Energieverbruik: | 60 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Framekleur: | zilver |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,663 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,7 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 39 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 39 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,663 kg |
| Nominale levensduur: | 62000 Std. |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 80 °C |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 60 °C |
| Nominale stroom: | 320 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,5 s |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productkleur: | zilver |
| Serie: | HLG |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 2500 mA |
| Vermogen: | 60 W |
| Verpakkingshoogte: | 5 cm |
| Verpakkingslengte: | 9 cm |
| Voeding: | intern |
| Vorm: | vierkant |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.