Mean Well HLG-80H-24A LED Voeding 81,6W 24V 3.4A IP65 Schakelende voeding CV
Mean Well HLG-80H-24A LED Voeding 81,6W 24V 3.4A IP65 Schakelende voeding CV
€ 41,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3805
LED Voeding HLG-80H-24A van Mean Well
- Duurzame, robuuste LED-voeding in aluminium behuizing
- Constante spanningsvoeding bijzonder geschikt voor LED-verlichting
- Beschermingsklasse IP65 - geschikt voor binnen- en buitengebruik
- 300 mm lange in-/uitgangskabels met open kabeluiteinden
- Overbelastingsbeveiliging door uitschakeling, Auto Recovery
- Beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting en overspanning
- Geïntegreerd PFC-circuit
- SELV
- Ingangsspanningsbereik van 90~305VAC
- Afmetingen (LxBxH): 195,6 mm x 61,5 mm x 38,8 mm
- Garantie: 7 jaar
- Eigen koeling via de behuizing door luchtconvectie
- Bedrijfstemperatuurbereik: van -40 °C tot +70 °C
Opmerking:
Een gedetailleerd gegevensblad als PDF-document vindt u onder het tabblad "Downloads".
*Schakelende voedingen zijn uitgesloten van de kortingsstaffel
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well HLG-80H-24A LED Voeding 81,6W 24V 3.4A IP65 Schakelende voeding CV"
| Aanloopstroom: | 70000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 22,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 61,5 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 38,8 mm |
| Driver afmeting lengte: | 195,6 mm |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| Energieverbruik: | 81,6 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,804 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,838 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 34 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 34 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE |
| LED-fabrikant: | MEAN WELL |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Opbouw, Plafondmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,804 kg |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 80 °C |
| Nominale stroom: | 425 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opbouwbreedte: | 61,5 mm |
| Opbouwlengte: | 195,6 mm |
| Opwarmtijd: | 0,5 s |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productbreedte: | 61 mm |
| Producthoogte: | 38 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 195,6 mm |
| Serie: | HLG |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 3400 mA |
| Vermogen: | 81,6 W |
| Verpakkingshoogte: | 5 cm |
| Verpakkingslengte: | 8 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.