Mean Well LCM-40 LED Driver dimbaar 0-10V / PWM 42W 2-100V 350mA-1050mA CC
Mean Well LCM-40 LED Driver dimbaar 0-10V / PWM 42W 2-100V 350mA-1050mA CC
€ 28,45
25 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Trafo LCM-40 45W 350-1050mA 0-10V/PWM dimbaar
De bekende naam MeanWell staat al vele jaren voor hoogwaardige kwaliteit in de productie van industrie- en LED voedingen.
MeanWell breidt zijn grote aanbod aan schakelende voedingen voor LED-verlichting nu uit met de series LCM-40 en LCM-60.
De LCM-40 heeft twee ingebouwde dimfuncties: 0-10V ("dim-to-off") en PWM-signaal
Tot 10 LCM voedingen kunnen via een aparte uitgang worden gegroepeerd, zodat een gesynchroniseerde dimming van meerdere lampen mogelijk is.
De trafo kan in het ingangsbereik met 180 ~ 295VAC worden gebruikt, evenals voor bijvoorbeeld noodstroomvoeding via 254 ~ 417VDC.
Via de DIP-schakelaar op de voeding zijn de volgende uitgangsinstellingen voor constante stroom mogelijk:
- 350mA (2~100VDC)
- 500mA (2~80VDC)
- 600mA (2~67VDC)
- 700mA (2~57VDC)
- 900mA (2~45VDC)
- 1050mA (2~40VDC)
De voeding heeft een vermogen van 45 Watt en beschikt over een geïntegreerde bescherming tegen kortsluiting, overspanning en oververhitting.
Met de beschermingsklasse IP20 is de voeding ontworpen voor gebruik binnenshuis.
De bedrijfstemperatuur ligt in een bereik tussen -30°C ~ +60°C.
De trafo heeft de volgende afmetingen: 123,5 x 81,5 x 23mm (LxBxH)
*Uitgesloten van de kortingsstaffelGegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 9 cm |
| Dimbaarheid: | PWM, 0-10V |
| Energieverbruik: | 45 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,21 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,24 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 19 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 19 g |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,21 kg |
| Productbreedte: | 80 mm |
| Producthoogte: | 22 mm |
| Productlengte: | 122 mm |
| Serie: | LCM |
| Vermogen: | 45 W |
| Verpakkingshoogte: | 2,8 cm |
| Verpakkingslengte: | 16 cm |
Aanmelden