Mean Well LCM-60 LED Driver dimbaar 0-10V / PWM 60W 2-90V 500mA-1400mA CC
Mean Well LCM-60 LED Driver dimbaar 0-10V / PWM 60W 2-90V 500mA-1400mA CC
€ 22,13
% € 30,95 (28.5% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Trafo LCM-60 60W 500-1400mA 0-10V/PWM dimbaar*
Hoogwaardige kwaliteit in de productie van LED voedingen is al vele jaren verbonden met de naam MeanWell.
Het toch al grote aanbod van MeanWell wordt nu uitgebreid met de nieuwe series LCM-40 und LCM-60.
De hier gepresenteerde trafo heeft een vermogen van 60 Watt.
In de LCM trafo-serie kunnen tot wel 10 eenheden gesynchroniseerd worden, wat een enorm voordeel is voor projecten in de LED verlichtingstechniek.
Aan de ingangszijde kan de trafo met 180 ~ 295VAC gebruikt worden of ook in noodstroombedrijf via 254 ~ 417VDC.
De DIP-schakelaar maakt de volgende instellingen aan de uitgang voor constante stroom mogelijk:
- 500mA (2~90VDC)
- 600mA (2~90VDC)
- 700mA (2~86VDC)
- 900mA (2~67VDC)
- 1050mA (2~57VDC)
- 1400mA (2~42VDC)
De trafo heeft een geïntegreerde bescherming tegen overspanning, kortsluiting en oververhitting en beschikt over twee ingebouwde dimfuncties: 0-10V („dim to off“) en PWM signaal.
Bedrijfstemperatuur: -30°C ~ +60°C.
Productafmetingen: 123,5 x 81,5 x 23mm (LxBxH).
Opmerking:
Een gedetailleerd gegevensblad als PDF-document vindt u onder het tabblad "Downloads".
*Schakelende voedingen zijn uitgesloten van de staffelkorting
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Dimbaarheid: | PWM, 0-10V |
| Energieverbruik: | 60 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,2 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,252 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 30 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,03 g |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,223 kg |
| Productbreedte: | 80 mm |
| Producthoogte: | 23 mm |
| Productlengte: | 122 mm |
| Serie: | LCM |
| Vermogen: | 60 W |
| Verpakkingslengte: | 13,56 cm |
Aanmelden