Mean Well LCM-60DA LED Driver dimbaar DALI / PUSH 60W 2-90V 500mA-1.400mA CC
Mean Well LCM-60DA LED Driver dimbaar DALI / PUSH 60W 2-90V 500mA-1.400mA CC
€ 36,95
2 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Trafo LCM-60D 60W 500-1400mA DALI/PUSH dimbaar*
Deze variant van de MeanWell trafo model LCM60 is eveneens een trafo met instellingen voor constante stroom, die via een DIP-schakelaar worden geregeld, maar in vergelijking met zijn "collega" (artikel-nr.: 2040) beschikt deze trafo over twee andere ingebouwde dimfuncties, namelijk DALI en PUSH.
Voor de ingang heeft de trafo 180 ~ 295VAC nodig of bij noodstroomvoeding 254 ~ 417VDC.
De LCM trafo-serie biedt de mogelijkheid om tot 10 eenheden te synchroniseren, wat in de LED lichttechniek een groot voordeel is en veel flexibiliteit mogelijk maakt.
De DIP-schakelaar van de LCM-60D maakt de volgende instellingen voor constante stroom mogelijk:
- 500mA (2~90VDC)
- 600mA (2~90VDC)
- 700mA (2~86VDC)
- 900mA (2~67VDC)
- 1050mA (2~57VDC)
- 1400mA (2~42VDC)
De toegestane bedrijfstemperatuur voor de trafo ligt tussen -30°C ~ +60°C.
De trafo is ontworpen voor gebruik binnenshuis en is uitgerust met een geïntegreerde bescherming tegen oververhitting, kortsluiting en overspanning.
Productafmetingen: 123,5 x 81,5 x 23mm (LxBxH).
Opmerking:
Een gedetailleerd gegevensblad als PDF-document vindt u onder het tabblad "Downloads".
*Schakelende voedingen zijn uitgesloten van de kortingsstaffel
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 16 cm |
| Dimbaarheid: | Push-Dim, DALI |
| Energieverbruik: | 60 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,23 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,26 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 26 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 26 g |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,23 kg |
| Serie: | LCM |
| Vermogen: | 60 W |
| Verpakkingshoogte: | 3 cm |
| Verpakkingslengte: | 9 cm |
Aanmelden