Mean Well LPC-60-1400 LED Driver 58.8W 3-42V 1.400mA CC
Mean Well LPC-60-1400 LED Driver 58.8W 3-42V 1.400mA CC
€ 16,95
38 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2339
LED Trafo MeanWell LPC-60-1400, 3~42V, 1400mA
- Constante stroom: 1400mA
- Spanningsbereik: 9-42V
- Universele ingang
- Overbelastingsbeveiliging door stroombegrenzing, Auto Recovery
- Kortsluit-, overbelastings-, overspanningsbeveiliging
- Beschermingsklasse IP67: geschikt voor binnen- en buitentoepassingen
- Bijzonder geschikt voor LED- en verlichtingstoepassingen
- Kunststof behuizing
- Vaste uitgangsstroom
- Ingangsspanningsbereik: 90...264V AC
- Inschakelstroomstoot: 60A
- Bedrijfstemperatuurbereik: Van -30°C tot +70°C
- Afmetingen (LxBxH): 163x32x43 mm
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well LPC-60-1400 LED Driver 58.8W 3-42V 1.400mA CC"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Energieverbruik: | 60 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,39 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,42 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,39 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Serie: | LPC |
| Vermogen: | 60 W |
| Verpakkingslengte: | 11,11 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.