Mean Well LPF-16-12 LED Voeding 16W 12V 1.34A IP30 Schakelvoeding CV
Mean Well LPF-16-12 LED Voeding 16W 12V 1.34A IP30 Schakelvoeding CV
€ 17,79
% € 24,45 (27.24% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2649
Schakelvoeding LPF-16-12 12V 16W IP67
- Voeding met universele ingang (kabels aan beide zijden), omgeven door een witte kunststof behuizing
- Ingangsspanningsbereik 90~305V AC
- Geschikt voor het gebruik van LED-verlichting met constante spanning, bijv. LED-strips 12V
- Hoog rendement met laag vermogensverlies
- De LED voeding is beveiligd tegen overbelasting, overspanning en kortsluiting
- Overbelastingsbeveiliging door stroombegrenzing, auto recovery
- Geïntegreerd PFC-circuit
- Vanwege de beschermingsklasse IP30 bij voorkeur binnenshuis te gebruiken
- Vermogensafgifte via constante spanning
- Geschikt voor meubelinbouw (MM)
- Vermogen 16W
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well LPF-16-12 LED Voeding 16W 12V 1.34A IP30 Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP30 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Energieverbruik: | 16 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,39 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,41 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,03 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,385 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Serie: | LPF |
| Vermogen: | 16 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.