Mean Well LPF-25-12 LED Voeding 25W 12V 2.1A IP67 Schakelvoeding CV
Mean Well LPF-25-12 LED Voeding 25W 12V 2.1A IP67 Schakelvoeding CV
€ 23,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2650
Mean Well LPF-25-12 LED Voeding 25W 12V 2.1A IP67 Schakelvoeding CV
- Duurzame voeding van MEAN WELL
- Modelaanduiding: LPF-25-12
- Uitgang 12 V/DC / 2.1A
- Zowel constante spanning als constante stroom mogelijk
- Vermogen 25W
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor gebruik binnen en buiten
- Beveiligd tegen kortsluiting, overspanning, overbelasting (auto recovery), overstroom
- Rendement tot 87%
- Toepassingsgebied: LED verlichting binnen/buiten, parkeerplaatsverlichting
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well LPF-25-12 LED Voeding 25W 12V 2.1A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 23,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Energieverbruik: | 25 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,359 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,388 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 29 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 29 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,359 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Serie: | LPF |
| Vermogen: | 25 W |
| Verpakkingshoogte: | 4,1 cm |
| Verpakkingslengte: | 6 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.