Mean Well LPF-25-24 LED Voeding 25W 24V 1.05A IP67 Schakelende voeding CV
Mean Well LPF-25-24 LED Voeding 25W 24V 1.05A IP67 Schakelende voeding CV
€ 23,45
18 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2700
Mean Well LPF-25-24 Voeding voor LED binnen-/buitenverlichting
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor binnen- en buitengebruik
- Mixed Mode uitgang (Constante spanning (CV), Constante stroom (CC))
- Universele ingang
- Ingebouwd PFC-circuit
- Beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting (Auto Recovery), overspanning
- Afmetingen 148x40x32 mm (LxBxH)
- Geschikt voor meubelinbouw
- Met open kabeleinden
- SELV-conform
- Robuuste kunststof behuizing
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well LPF-25-24 LED Voeding 25W 24V 1.05A IP67 Schakelende voeding CV"
| Aanloopstroom: | 50000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | grijs |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| Energieverbruik: | 25,2 W |
| Fabrieksgarantie: | 5 jaar |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,39 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,41 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,03 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,385 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 70 °C |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Nominale stroom: | 250 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,08 s |
| Productbreedte: | 40 mm |
| Producthoogte: | 32 mm |
| Productkleur: | grijs |
| Productlengte: | 148 mm |
| Serie: | LPF |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 1050 mA |
| Vermogen: | 25,2 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.