Mean Well LPF-40-12 LED Voeding 40W 12V 3.34A IP67 Schakelende voeding CV
Mean Well LPF-40-12 LED Voeding 40W 12V 3.34A IP67 Schakelende voeding CV
€ 28,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2651
Schakelende voeding LPF-40-12 12V 40W IP67
- Kwalitatief hoogwaardige 12V voeding voor LED-verlichtingstoepassingen, bijv. 12V LED-strips, merk Mean Well
- Dankzij de beschermingsklasse IP67 geschikt voor binnen- en buitengebruik
- Geschikt voor meubelinbouw (MM-markering) en installatie in verlaagde plafonds
- Ingangsspanning 90-305 VAC
- De LED-voeding is omgeven door een PVC-kunststof behuizing
- 20 cm lange aansluitkabels, open kabeleinden
- Beschermd tegen kortsluiting, overbelasting, overspanning, overtemperatuur
- Afmetingen (LxBxH) 163 x 43 x 32 mm
- Geïntegreerde PFC-functie
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well LPF-40-12 LED Voeding 40W 12V 3.34A IP67 Schakelende voeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 24,3 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Energieverbruik: | 40 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,422 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,453 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 32 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 32 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,422 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Serie: | LPF |
| Vermogen: | 40 W |
| Verpakkingshoogte: | 4,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 7 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.