Mean Well LPF-40-24 LED Voeding 40W 24V 1.67A IP67 Schakelvoeding CV
Mean Well LPF-40-24 LED Voeding 40W 24V 1.67A IP67 Schakelvoeding CV
€ 28,45
30 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4321
Mean Well LPF-40-24 LED Voeding voor buitengebruik
- Constante spanning + constante stroom LED driver
- Geschikt voor meubelinbouw
- Universele AC-ingang
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor binnen- en buitengebruik, beschermd tegen kortstondige onderdompeling, eerder geschikt voor huishoudelijk gebruik, kies anders de HLG-serie
- Beschermingsklasse II
- Robuuste kunststof behuizing
- Afmetingen 162.5 x 43 x 32mm (L x B x H)
- Beschermd tegen kortsluiting, overbelasting (Auto Recovery), overspanning
- SELV-conform
- Koeling door vrije convectie
- Geschikt voor LED strips
- Bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +80 °C
- Lengte aansluitdraden: 300 mm
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well LPF-40-24 LED Voeding 40W 24V 1.67A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 50000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +60 °C |
| Behuizingskleur: | grijs |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 24,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 43 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 32 mm |
| Driver afmeting lengte: | 162,5 mm |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| Energieverbruik: | 40 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Framekleur: | grijs |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,42 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,45 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 32 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 32 g |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,42 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 80 °C |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 60 °C |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,5 s |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productbreedte: | 43 mm |
| Producthoogte: | 32 mm |
| Productkleur: | grijs |
| Productlengte: | 162,5 mm |
| Serie: | LPF |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 1670 mA |
| Vermogen: | 40 W |
| Verpakkingshoogte: | 4,3 cm |
| Verpakkingslengte: | 6,5 cm |
| Voeding: | intern |
| Vorm: | vierkant |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.