Mean Well LPF-60-24 LED Voeding 60W 24V 2.5A IP67 Schakelvoeding CV
Mean Well LPF-60-24 LED Voeding 60W 24V 2.5A IP67 Schakelvoeding CV
€ 26,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4322
Mean Well LPF-60-24 Voeding voor LED binnen-/buitenverlichting
- Geschikt voor meubelinbouw
- Ingangsspanning: 90-305V
- Uitgangsspanning: 24V DC
- Afmetingen 162,5x43,5x32 mm (LxBxH)
- Ingebouwd PFC-circuit
- SELV-conform
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor gebruik binnen en buiten
- Beveiligd tegen kortsluiting, overspanning, overbelasting (auto recovery), overstroom
- Kunststof behuizing
- Beschermingsklasse II
- Bevestigingsogen aan de zijkant
- 300mm aansluitkabel met open kabeleinden
- Dual Mode constante spanning- en constante stroomuitgang
- Zelfkoeling via de behuizing door middel van luchtconvectie
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well LPF-60-24 LED Voeding 60W 24V 2.5A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 55000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -40 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | grijs |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 24 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 43 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 32 mm |
| Driver afmeting lengte: | 162,5 mm |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| Energieverbruik: | 60 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Framekleur: | grijs |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,42 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,45 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 31 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 31 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,42 kg |
| Nominale levensduur: | 60000 Std. |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 80 °C |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Nominale stroom: | 400 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,5 s |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productkleur: | grijs |
| Serie: | LPF |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 2500 mA |
| Vermogen: | 60 W |
| Verpakkingshoogte: | 4,3 cm |
| Verpakkingslengte: | 7 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.