Mean Well LPH-18-12 Voeding 18W 12V 1.5A IP67 Schakelvoeding CV
Mean Well LPH-18-12 Voeding 18W 12V 1.5A IP67 Schakelvoeding CV
€ 8,45
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1342
Mean Well LPH-18-12*
- Constante spanningsvoeding
- Geschikt voor LED verlichting
- Afmetingen (LxBxH): 140x30x22 mm
- Beschermingsklasse IP67: geschikt voor gebruik binnen en buiten
- Aan beide zijden bevindt zich een kabel (elk 300 mm)
- Bescherming tegen overspanning, kortsluiting, overbelasting en oververhitting
- Gesloten kunststof behuizing met een ingangsspanningsbereik van 180~264VAC
- Niet dimbaar
*Uitgesloten van de staffelkorting
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well LPH-18-12 Voeding 18W 12V 1.5A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +70 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 17 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| Energieverbruik: | 18 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,16 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,17 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 20 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS, TÜV |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,16 kg |
| Productbreedte: | 30 mm |
| Producthoogte: | 22 mm |
| Productlengte: | 140 mm |
| Serie: | LPH |
| Vermogen: | 18 W |
| Verpakkingshoogte: | 3,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 5,5 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.