Mean Well LPH-18-24 Voeding 18W 24V 0.75A IP67 Schakelvoeding CV
Mean Well LPH-18-24 Voeding 18W 24V 0.75A IP67 Schakelvoeding CV
€ 6,76
% € 8,45 (20% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
3801
LED constante spanningsvoeding LPH-18-24 van Mean Well
- Geschikt voor LED-verlichting
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor binnen- en buitengebruik
- Kunststof behuizing
- Overbelastingsbeveiliging door uitschakeling, Auto Recovery
- In-/uitgangskabel (elk 300 mm) met open kabeluiteinden
- Beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting en overspanning
- Vaste uitgangsspanning
- Montage op plaatsen met voldoende luchtcirculatie aanbevolen
- Rendement: 82%
- Afmetingen (LxBxH): 140 mm x 30 mm x 22 mm
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well LPH-18-24 Voeding 18W 24V 0.75A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 17 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Energieverbruik: | 18 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,16 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,17 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 13 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 13 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,16 kg |
| Productlengte: | 500 mm |
| Serie: | LPH |
| Vermogen: | 18 W |
| Verpakkingshoogte: | 2,7 cm |
| Verpakkingslengte: | 5,5 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.