Mean Well LPV-100-24 Voeding 100W 24V 4.2A IP67 Schakelende voeding CV
Mean Well LPV-100-24 Voeding 100W 24V 4.2A IP67 Schakelende voeding CV
€ 25,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
1995
Schakelende voeding LPV-100-24 24V 100W IP67*
- Constante spanningsvoeding
- Vermogen: 100W
- Afmetingen (LxBxH): 190 mm x 52 mm x 37 mm
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor binnen- en buitengebruik
- Overbelastingsbeveiliging door uitschakeling, Auto Recovery
- Beveiliging tegen kortsluiting en overspanning
- Voeding in gesloten kunststof behuizing
- Universele ingang
- Rendement 88%
Opmerking:
Een gedetailleerd gegevensblad als PDF-document vindt u onder het tabblad "Downloads".
*Schakelende voedingen zijn uitgesloten van de staffelkorting
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well LPV-100-24 Voeding 100W 24V 4.2A IP67 Schakelende voeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 22 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Energieverbruik: | 100 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,6 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,63 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 24 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 24 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,6 kg |
| Serie: | LPV |
| Vermogen: | 100 W |
| Verpakkingshoogte: | 4 cm |
| Verpakkingslengte: | 6,7 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.