Mean Well LPV-100-5 Voeding 60W 5V 12A IP67 Schakelvoeding CV
Mean Well LPV-100-5 Voeding 60W 5V 12A IP67 Schakelvoeding CV
€ 18,43
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1435
Mean Well LPV-100-5 LED Voeding 60W 5V 12A IP67 Schakelvoeding CV
- Duurzame voeding van MEAN WELL
- Modelaanduiding: LPV-100-5
- Uitgang 5 V/DC / 12A
- Constant voltage- en constant current-modus mogelijk
- Vermogen 60W
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor gebruik binnenshuis en buitenshuis
- Beveiligd tegen kortsluiting, overspanning, overbelasting (auto recovery), overstroom
- Rendement tot 80%
- Toepassingsgebied: LED-verlichting binnen/buiten, parkeerplaatsverlichting
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well LPV-100-5 Voeding 60W 5V 12A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -25 °C tot +70 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Constante spanning (CV): | 5 V/DC |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| Energieverbruik: | 60 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,63 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,66 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 30 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,03 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS, TÜV |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,63 kg |
| Productbreedte: | 52 mm |
| Producthoogte: | 37 mm |
| Productlengte: | 191 mm |
| Serie: | LPV |
| Vermogen: | 60 W |
| Verpakkingslengte: | 21,22 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.