Mean Well LPV-150-12 Voeding 120W 12V 10A IP67 Schakelvoeding CV
Mean Well LPV-150-12 Voeding 120W 12V 10A IP67 Schakelvoeding CV
€ 36,95
39 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3523
Mean Well LPV-150-12 LED Voeding 120W
- Dankzij de beschermingsklasse IP67 geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik
- Waterdichte, hoogwaardige constante spanningsvoeding
- Vermogen 120W
- De voeding bevindt zich in een kunststof behuizing
- 2 bevestigingsogen aan tegenoverliggende hoeken
- Afmetingen (LxBxH): 191 x 63 x 38 mm
- Aansluitkabel met open uiteinden
- Geschikt voor LED-verlichtingstoepassingen, bijv. 12V LED-strips, LED-modules, etc.
- Beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting, overspanning, Auto Recovery
- Ingangsspanningsbereik van 180-305 V/AC
- Uitgangsstroom: 10 A
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well LPV-150-12 Voeding 120W 12V 10A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 8,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Energieverbruik: | 120 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,81 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,85 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 45 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 45 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,81 kg |
| Productbreedte: | 60 mm |
| Producthoogte: | 36 mm |
| Productlengte: | 190 mm |
| Serie: | LPV |
| Vermogen: | 120 W |
| Verpakkingshoogte: | 4,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 27,5 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.