Mean Well LPV-150-24 Voeding 151W 24V 6.3A IP67 Schakelende voeding CV
Mean Well LPV-150-24 Voeding 151W 24V 6.3A IP67 Schakelende voeding CV
€ 38,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2816
Constante spanningsvoeding LPV-150-24 Mean Well
- Kunststof behuizing
- In- en uitgang met kabel (open kabeleinden)
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor binnen- en buitengebruik
- Beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting door stroombegrenzing (auto recovery) en overspanning
- Afmetingen (LxBxH): 191 mm x 63 mm x 37,5 mm
- Bijzonder geschikt voor LED-verlichting
- Voorzien van bevestigingsogen op de hoeken
- Montage op plaatsen met voldoende luchtcirculatie aanbevolen
- Rendement > 80%
- Vaste uitgangsspanning
- Bedrijfstemperatuurbereik van -25 °C tot +65 °C
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well LPV-150-24 Voeding 151W 24V 6.3A IP67 Schakelende voeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 27,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Energieverbruik: | 150 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,81 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,86 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 45 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 45 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,81 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Serie: | LPV |
| Vermogen: | 150 W |
| Verpakkingshoogte: | 5 cm |
| Verpakkingslengte: | 9 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.