Mean Well LPV-20-12 Voeding 20W 12V 1.67A IP67 Schakelvoeding CV
Mean Well LPV-20-12 Voeding 20W 12V 1.67A IP67 Schakelvoeding CV
€ 10,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
1343
Mean Well LPV-20-12
- Constante spanningsvoeding
- Geschikt voor LED verlichting
- Afmetingen (LxBxH): 118x35x26 mm
- Gesloten kunststof behuizing
- Beschermingsklasse IP67: geschikt voor gebruik binnens- en buitenshuis
- Rendement > 80%
- Overbelastingsbeveiliging door stroombegrenzing, auto recovery
- Bescherming tegen overspanning, kortsluiting en oververhitting
Opmerking: Schakelvoedingen zijn uitgesloten van de staffelkorting
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Mean Well LPV-20-12 Voeding 20W 12V 1.67A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +70 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 15 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| Energieverbruik: | 20 W |
| Fabrikant: | MEAN WELL |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,19 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,21 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 15 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 15 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS, TÜV |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,19 kg |
| Productbreedte: | 35 mm |
| Producthoogte: | 26 mm |
| Productlengte: | 118 mm |
| Serie: | LPV |
| Vermogen: | 20 W |
| Verpakkingshoogte: | 3 cm |
| Verpakkingslengte: | 6 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.